Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyrzecu Podlaskim, a także Pani Eugenia składają ogromne podziękowania dla wszystkich darczyńców, którzy okazali wsparcie i zaangażowanie w przebieg projektu socjalnego „Emerytura- czas na zmiany”, który w okresie od 01.01.2020r. do 31.12.2020r. był realizowany przez tut. Ośrodek.

W sposób szczególny chcielibyśmy podziękować:

- Firmie Vito z Międzyrzeca Podlaskiego, która po raz kolejny udzieliła wsparcia w realizacji projektu przekazując tym razem okno oraz zlew z szafką umywalkową i baterią

- Sklepowi Bricoman z Białej Podlaskiej, która ofiarowała Pani Eugenii drzwi wewnętrzne, kabinę prysznicową, syfon, zlew, baterię zlewozmywakową, piec stalowy oraz muszlę klozetową

oraz innym darczyńcom z terenu miasta Międzyrzec Podlaski, którzy zadeklarowali gotowość rezygnacji z marży w przypadku zakupu artykułów remontowo- budowlanych w ich sklepie.

Projekt „Emerytura- czas na zmiany” powstał w celu zmiany trudnej sytuacji niepełnosprawnej i samotnej Pani Eugenii, która jest mieszkanką miasta. W ramach realizacji projektu mieszkanie zajmowane przez klientkę zostało wyremontowane, wygospodarowano miejsce na łazienkę oraz doprowadzono wodę do mieszkania i odprowadzenie ścieków do szamba. Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać klientce, że można żyć inaczej np. kąpiąc się  pod prysznicem, a nie w misce.

Za pomoc w realizację projektu serdecznie dziękujemy.

 

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,

Że tylko to wszystko, co robimy dla innych,

Jest tym co naprawdę warto robić.”

Lewiss Carroll

 

Było:

 
 
Jest:

 


 

 

Było:

 


 
Jest:

 
 

 

Było:

 


 
Jest:

 
 

 

Było:

 
 
Jest:

  

 

Było:

 
 
Jest:   

 

Było:

 


 
Jest: